Založiť webovú stránku alebo eShop
 

Belgický ovčiak - MALINOIS

Kalendár kynologických akcií

 

 
 
 
Kalendár kynologických akcií na rok 2013 SÚCHNO, ZŠK-SR
1. Medzinárodné akcie
Dátum Informácie Rozhodca
26.01. -
27.01.
Trenčín, Medzinárodná výstava Trenčín
Výstava platí do chovu podľa smernice SÚCHNO č. 3/90 o chove NO na Slovensku
(organizuje ich ZŠK-SR v spolupráci s Úniou kynologických klubov SR, členom SÚCHNO
bude 80% výstavného poplatku na požiadanie refundované).
23.02.
Nitra, Medzinárodná výstava Nitra
www.nitradog.sk
Výstava platí do chovu podľa smernice SÚCHNO č. 3/90 o chove NO na Slovensku
(organizuje ich ZŠK-SR v spolupráci s Úniou kynologických klubov SR, členom SÚCHNO
bude 80% výstavného poplatku na požiadanie refundované).
NO: Gladbach
Karl-Heinz (SV)
24.02.
Nitra, Medzinárodná výstava Nitra
www.nitradog.sk
Výstava platí do chovu podľa smernice SÚCHNO č. 3/90 o chove NO na Slovensku
(organizuje ich ZŠK-SR v spolupráci s Úniou kynologických klubov SR, členom SÚCHNO
bude 80% výstavného poplatku na požiadanie refundované).
NO: Jirí Šiška
11.04. -
14.04.
EBELTOFT - DJURSLAND, Dánsko, MS IPO-FH
A: F.Klemo - NL, B:
T.Hamersen - NOR,
dozor: P.Rapila -
Finsko
03.05. -
05.05.
KK Vranov nad Topľou, CACIT, M SR ZŠK, 2.kvalifikačný pretek na MS FCI a WUSV, O
pohár primátora mesta VT. Žigov memoriál /IPO1, SVV1/
Kontakt: Peter Lengvarský, Na hrunku 52, 093 01 Vranov nad Topľou, mobil : 0907 680 228,
e-mail : peter@lengvarsky.com
A: L.Jánsky, B:
I.Lengvarský, C:
J.Klíma, IPO1:
R.Danek
16.05. -
19.05. Budapešť, Majstrovstvá sveta v Obedience
31.05. -
02.06.
MŠK-ZOK Kežmarok, CACIT, MSR SÚCHNO, Memoriál J.Lisoňa, 3.kvalifikačný pretek na
MS FCI a WUSV
Kontakt: Jozef Nahálka, Poľná 75, 060 01 Kežmarok, 0908 303345
IPO3:
A:P.Lengvarský,
B:I.Lengvarský, C:B.
Kastelic-Sakoparnig,
IPO1: R.Danek
01.06. Nitra, Medzinárodná výstava Nitra NO:Albín Masjsniar
02.06. Nitra, Medzinárodná výstava Nitra NO:Milan Kadlecaj
14.06. -
16.06. Diest, Belgicko, WUSV Universalsieger
06.07.
Veľká Ida, Medzinárodná výstava Veľká Ida
Výstava platí do chovu podľa smernice SÚCHNO č. 3/90 o chove NO na Slovensku
(organizuje ich ZŠK-SR v spolupráci s Úniou kynologických klubov SR, členom SÚCHNO
bude 80% výstavného poplatku na požiadanie refundované).
NO:Ján Sudimák
07.07.
Veľká Ida, Medzinárodná výstava Veľká Ida
Výstava platí do chovu podľa smernice SÚCHNO č. 3/90 o chove NO na Slovensku
(organizuje ich ZŠK-SR v spolupráci s Úniou kynologických klubov SR, členom SÚCHNO
bude 80% výstavného poplatku na požiadanie refundované).
NO: Juraj
Štaudinger
17.08. Bratislava, Medzinárodná výstava Bratislava NO: rozhodca
SÚCHNO
18.08. Bratislava, Medzinárodná výstava Bratislava
NO: rozhodca
SÚCHNO, alebo
ČKNO
07.09.
Malý Lapáš, Majstrovstvá SR v Obedience, CACIOB, 4.pretek so zadaním skúšky Ligy
Obedience 2013
Kontakt: Ingrid Tkáčová, Líščie Nivy 2, 82108 Bratislava, 0908466705,
ingrid.tkacova@gmail.com
Ton Hoffman /NL/
13.09. -
15.09.
Göttingen, Nemecko, SV BSP 2013
Majstrovstvá Nemecka vo výkone Nemeckých ovčiakov
18.09. -
22.09. Roudnice nad Labem, Česká republika, MS FCI
A: Z.Klicek - HR, B:
R.Carlson - DK, C:
E.Scherkl - D, hl.
rozhodca:
W.Schaepermeir
16.10. -
20.10. Philadelphia, USA, MS WUSV
A: P.MAYERL - A, B:
H.Masuda - J, C: T.
Jonkers - NL, hl.
rozhodca: G.Diegel
Vygenerované: 6.04.2013 14:04 - 3-
Kalendár kynologických akcií na rok 2013 SÚCHNO, ZŠK-SR
17.10. -
20.10. Taliansko, Cormons-Goricia , ME IPO-FH
26.10. Bratislava, Medzinárodná výstava Bratislava
27.10. Bratislava, Medzinárodná výstava Bratislava
30.11.
Nitra, Medzinárodná výstava Nitra
Výstava platí do chovu podľa smernice SÚCHNO č. 3/90 o chove NO na Slovensku
(organizuje ich ZŠK-SR v spolupráci s Úniou kynologických klubov SR, členom SÚCHNO
bude 80% výstavného poplatku na požiadanie refundované).
NO: rozhodca
SÚCHNO
01.12.
Nitra, Medzinárodná výstava
Výstava platí do chovu podľa smernice SÚCHNO č. 3/90 o chove NO na Slovensku
(organizuje ich ZŠK-SR v spolupráci s Úniou kynologických klubov SR, členom SÚCHNO
bude 80% výstavného poplatku na požiadanie refundované).
NO: rozhodca
ČKNO
2. Národné akcie
Dátum Informácie Rozhodca
23.03. Bratislava, Šampión šampiónov
31.05. Senec, Celoštátna výstava psov
06.07.
KK 047 Jablonica, M SR malých plemien podľa ZMMP, SMP1, SMP2 so zadaním skúšky
Kontakt: RNDr.Jana Hamerlíková, Hurbanova 743, 906 32 Jablonica, 0915311460,
janaham@centrum.sk
Milan
Kadlecaj
13.09. -
15.09.
KK Nitra Chrenová, M SR BVK
Kontakt: Martin Tóth, 951 04 Malý Lapáš, 0903205219, miesto konania Malý Lapáš
14.09.
Lučenec, Celoštátna výstava psov všetkých plemien Lučenec
Výstava platí do chovu podľa smernice SÚCHNO č. 3/90 o chove NO na Slovensku (organizuje ich
ZŠK-SR v spolupráci s Úniou kynologických klubov SR, členom SÚCHNO bude 80% výstavného
poplatku na požiadanie refundované).
NO: Mgr.
Ivan Kočajda
15.09.
Lučenec, Národná výstava všetkých plemien
Výstava platí do chovu podľa smernice SÚCHNO č. 3/90 o chove NO na Slovensku (organizuje ich
ZŠK-SR v spolupráci s Úniou kynologických klubov SR, členom SÚCHNO bude 80% výstavného
poplatku na požiadanie refundované).
NO:Albín
Majsniar
28.09. -
29.09. Dudince , Hlavná špeciálna výstava NO
3. Kvalifikačné preteky
Dátum Informácie Rozhodca
16.03. -
17.03.
KK Vranov nad Topľou, Kvalifikačný pretek o postup na MS IPO-FH. !!!PRETEKY SA
NEUSKUTOČNIA!!! Bližšie informácie budú zverejnené na stránke ZŠK.
Kontakt: Peter Lengvarský, Na hrunku 52, 093 01 Vranov nad Topľou, 0907680228,
peter@lengvarský.com
P.Čurila, R.Danek
05.04. -
07.04.
DODIX Koválov, 1.kvalifikačný pretek na MS FCI a WUSV
Kontakt: Ing. Dáša Mináriková, 913 11 Trenčianske Stankovce 591, mobil 0905 610421,
email: dasa.minarikova@gmail.com Súčastne s kvalifikačným pretekom podľa IPO3 sa
uskutoční aj pretek podľa IPO1. Preteky sú so zadaním skúšky.
IPO3 : A:
P.Lengvarský, B:
J.Klíma, C:
I.Lengvarský, IPO1 -
O.Bihari
03.05. -
05.05.
KK Vranov nad Topľou, 2.kvalifikačný pretek na MS FCI a WUSV, CACIT. O pohár
primátora mesta VT. Žigov memoriál /IPO1, SVV1/
Kontakt: Peter Lengvarský, Na hrunku 52, 093 01 Vranov nad Topľou, mobil : 0907 680 228,
e-mail : peter@lengvarsky.com
IPO3: A: L.Jánsky, B:
I.Lengvarský, C:
J.Klíma, IPO1:
R.Danek, SVV1:
E.More
31.05. -
02.06.
MŠK-ZOK Kežmarok, 3.kvalifikačný pretek na MS FCI a WUSV, CACIT, M SR SÚCHNO
Kontakt: Jozef Nahálka, Poľná 75, 060 01 Kežmarok, 0908 303345. Kvalifikačný pretek
/IPO3/ je súčasťou CACITu, MSR SÚCHNO a Memoriálu J.Lisoňa. Ďalšie kategórie: SVV1,
SVV3, IPO1
IPO3:
A:P.Lengvarský,
B:I.Lengvarský, C:B.
Kastelic-Sakoparnig,
IPO1: R.Danek,
SVV3: E.More,
SVV1: E.More
07.09.
KK Laugaricio Trenčín, 1.kvalifikačný pretek na MS IPO-FH,kvalifikačný pretek na ME
IPO-FH
Kontakt: Alojz Pristach, Liptovská 2, 911 08 Trenčín, 0907249574
P.Lengvarský,
R.Danek
l Postupový kľúč na MS FCI a MS WUSV – započítavajú sa 2 najlepšie kompletné súčty z 3.kvalifikačných pretekov pri
Vygenerované: 6.04.2013 14:04 - 4-
Kalendár kynologických akcií na rok 2013 SÚCHNO, ZŠK-SR
splnení limitu 540 bodov. Body sa môžu použiť len zo súťaží, kde bol splnený limit v každej disciplíne A/70, B/70, C/70.
l Na MS FCI a WUSV postupuje max. 5 pretekárov
l V prípade mimoriadnych udalostí, ktoré majú za následok vypadnutie reprezentanta z dôvodu úhynu psa, alebo úrazu, má
Prezídium ZŠK SR právo rozhodnúť o doplnení reprezentačného družstva ďalšími pretekármi do počtu 5, podľa poradia
umiestnenia a v osobitných prípadoch aj pri nesplnení bodového limitu.
l Reprezentantom môže byť len občan Slovenskej republiky.
l Postupový kľúč na MS stopárov - Z prvého kola postupuje 6 najlepších do druhého kola. Z druhého kola postupujú dvaja
najlepší na MS stopárov. Postup je v kompetencii Prezídia ZŠK SR.
l Na pretekoch so zadaním skúšky (napr.CACIT), môže byť psovi zapísaná skúška do pracovného listu len v
prípade, že má splnenú požadovanú skúšku nižšieho stupňa.
l Meniť a nahrádzať rozhodcov na jednotlivé disciplíny všetkých kvalifikačných pretekov môže usporiadateľ akceptovať len
po predchádzajúcom schválení Prezídiom ZŠK SR. Prezídium ZŠK SR si vyhradzuje právo zmeny personálneho obsadenia
akcií v mimoriadnych prípadoch.
UPOZORNENIE:
Pretekári, zúčastnení na jednotlivých pretekoch, sú povinní zúčastniť sa slávnostného vyhodnotenia pretekov. Pokiaľ sa
pretekári slávnostného vyhodnotenia nezúčastnia, alebo z pretekov odstúpia (s výnimkou zdravotných problémov psa),
budú diskvalifikovaní a nebude im umožnený štart na nasledujúcich kvalifikačných pretekoch. Jednotlivé priestupky bude
riešiť disciplinárna komisia ZŠK SR.
4. Oblastné výstavy NO
Dátum Informácie Rozhodca
24.04. OKaH Prezídia Policajného zboru - OKaH Prezídia Policajného zboru /pplk. Ing. Vincúr/ Ivan Kočajda
27.04. KK Poltár - Peter Rešutík, Horná 156/2, 980 52 Hrachovo Jurgen
Hoffman
11.05. KK Anička Košice - Bc. Michaela Burianová, Húskova 51, 040 23 Košice, 0908092841,
www.kkanicka.sk
Silvia
Lisonová
07.09. KK Trstice - Karol Nagy, 925 03 Horné Saliby 699, 0905 391277, nakahosa@gmail.com Albín
Majsniar
21.09. KK Vyhne - Albín Majsniar, 966 02 Vyhne 93, 0905 259122 Juraj
Štaudinger
05.10. KK Slovenský raj - Smižany - MVDr.Kristína Kovaľová, Astrová 4, 0905 903102 Spišská Nová Ves Juraj
Štaudinger
16.10. OKaH Prezídia Policajného zboru - OKaH Prezídia Policajného zboru /pplk. Ing. Vincúr/ Ivan Kočajda
l Na uvedené oblastné výstavy NO deleguje rozhodcov Chovateľská skupina SÚCHNO na návrh (požiadanie) usporiadateľa.
l Na výstavách v triede dospelých NO psov i sučiek je podmienkou k účasti platný RTG DBK a DLK (jedince narodené po
1.1.2006) a skúška z výkonu (platí aj ZM).
l Exportovaní jedinci v majetku slovenských chovateľov musia mať exportný preukaz pôvodu a musia byť zapísaní do
plemennej knihy SÚCHNO. V opačnom prípade sa takýto jedinci nemôžu zúčastniť na výstave.
5.a/ Bonitácie NO
Dátum Informácie Komisár
02.03. KK Lučenec - Kontakt: Ing.Martin Majer, M.R.Štefánika 17, 985 11 Halič, 0902325519 Mgr. Juraj
Štaudinger
25.04. OKaH Prezídia Policajného zboru - OKaH Prezídia Policajného zboru /pplk. Ing. Vincúr/ Mgr. Ivan
Kočajda
11.05. KK Pohranice - Anton Konde, 951 02 Pohranice 25, 0905 720612 Mgr. Juraj
Štaudinger
18.05. KK Pliešovce - Bc.Ivan Teren, Tajovského 362/9, 96263 Pliešovce Mgr. Ivan
Kočajda
25.05. Košice - Ing. Erika Albrechtová, Budulov 117, Moldava nad Bodvou 045 01 Ján Sudimák
22.06. KK Banská Belá - Milan Babirád, 966 15 Banská Belá 241 Albín
Majsniar
17.10. OKaH Prezídia Policajného zboru - OKaH Prezídia Policajného zboru /pplk. Ing. Vincúr/ Mgr. Ivan
Kočajda
20.10. CANIS Spišská Nová Ves - Milan Oravec, J.Matušku 12/39, 052 05 Spišská Nová Ves, 0903638202 Ján Sudimák
Vygenerované: 6.04.2013 14:04 - 5-
Kalendár kynologických akcií na rok 2013 SÚCHNO, ZŠK-SR
26.10. MKK Brezno - Marián Petrek, ČSA 56, 977 01 Brezno Albín
Majsniar
Podmienky účasti na bonitáciach NO:
l skúška z výkonu min. SVV1, vykonaná na Slovensku, SchH a IPO vykonané na Slovensku, v SRN, v ČR a v Rakúsku a ZVV
vykonaná v ČR
l výstavné hodnotenie min. "dobrý" z OV SÚCHNO alebo z HŠV SÚCHNO v tr. mladých, dospievajúcich, alebo dospelých
l hodnotenie z národných a z medzinárodných výstav organizovaných na Slovensku platí len za predpokladu, že výstavu
posudzuje rozhodca SÚCHNO
l RTG bedrových kĺbov do druhého stupňa (vrátane) a výsledok RTG na DBK – ak bol vykonaný pred kúpou, zo SRN,
Rakúska (ÖSV) a ČR
l jedinci narodené po 1.1.2006 RTG lakťových kĺbov do druhého stupňa (vrátane)
l chovnosť na základe prvej bonitácie platí nasledujúce 2 roky. Jedinci zaradení do chovu v r. 2009 musia absolvovať
rebonitáciu v r. 2011. Po uplynutí tejto doby a novom úspešnom absolvovaní bonitácie je chovnosť predĺžená doživotne
5.b/ Bonitácie SV
Dátum Informácie Komisár
28.04. Banská Bystrica - Mgr. Ivan Kočajda, Radvanská 25, Banská Bystrica
28.09. KK Rohožník-Vajarská - MVDr.Vladimír Salai, 906 38 Rohožník 347, 0905521887
Podmienky účasti na bonitáciach SV:
l skúška z výkonu min. SVV1, IPO1, /SchH1 u rozhodcu SV/, RTG DBK A DLK vyhodnotené v Nemecku so zápisom v
plemennej knihe SV, AD skúška a výstava u rozhodcu SV
6. a/ Medzinárodné skúšky IPO
Dátum Informácie Rozhodca
30.03. KK Záhorák Malacky, Ing. Milan Freund, Nová 39, 90101 Malacky, 0905544091 Alžbeta
Hinerová
31.03. KK J.Stolárika Modra, Veronika Uherčíková, Harmónia 3038, 900 01 Modra, 0902135690,
kkmodra@azet.sk Miloš Bočkai
13.04. KK Krásna nad Hornádom, Ing. Erika Albrechtová, Budulov 117, Moldava nad Bodvou 045 01,
ealbrechtova@gmail.com Ján Sudimák
13.04. KK Chorvátsky Grob, Marta Majtásová, Pri Hrádzi 9, 821 06 Bratislava, 0908128331 MVDr.
Vladimír Salai
13.04. MKK Imeľ, Vojtech Hubsch, Hradná 821/10, 946 52 Imeľ, 0908415920 MVDr.
Ľubomír Jaký
14.04. KK Fiľakovo, Norbert Mag , Lučenecká 47, 986 01 Fiľakovo, 0908091159, mag0@centrum.sk Ondrej Bihari
14.04. KK Excel Trenčín, Viliam Ružička, 913 04 Chocholná Velčice 454, 0903453389 Bc. Jozef
Adamuščin
20.04. MKK Nitra-mesto, Mgr. Maroš Svitač, Hanulova 4, Nitra, svitacm@zoznam.sk Ing. Marián
Ráček
20.04. KK Sliač 342, Peter Šramko, Hájnická 157/28, 962 31 Sliač, 0905892796, mapes1968@gmail.com Jana
Honíšková
20.04. KK Pobedím, Jozef Bílik, Pobedim č.323, 91623 Pobedim, 0903250359 Marta
Majtasová
20.04. Re-Spect Team Presov, Ing.Marianna Virgalová, Tehelná 113, 085 01 Bardejov , 0905 227 031
!!! miesto konania Mokroluh !!! Peter Čurila
20.04. KŠK Pezinok, Beáta Jarášová, Nová 60, 900 23 Viničné, 0905 447269 Miloš Bočkai
21.04. KK Vranov nad Topľou, Peter Lengvarský, Na hrunku 52, 093 01 Vranov nad Topľou, mobil : 0907
680 228, e-mail : peter@lengvarsky.com Ján Sudimák
21.04. KŠK 1 Bratislava, Andrej Dudáš, Štefana Králika 16, 841 08 Bratislava, 0903 860817,
andrejdudas@ksk1.eu Dušan Majtas
27.04. MKK Kolárovo, Tomáš Magdalin, Jilemnického 10, 94603 Kolárovo, 0905 791102,
Miesto konania Komoča
Vojtech
Hübsch
Vygenerované: 6.04.2013 14:04 - 6-
Kalendár kynologických akcií na rok 2013 SÚCHNO, ZŠK-SR
27.04. KK Bojnice, Igor Letavay, Cintorínska 104/65, 97201 Bojnice, 0905 483036, kkbojnice@bojnice.sk Ing. Marián
Ráček
27.04. Canislog Poprad, Jozef Olearčin, Dostojevského 45, Poprad 05801, t.č. 0905 544 645, MVDr. Pavol
Marton
27.04. KK Most, Dáša Kostelná, Narcisová 56, 821 05 Bratislava, 0905910063 Martin
Kozárek
28.04. Šamorín, Ingrid Tkáčová,, Líščie Nivy 2, 82108 Bratislava, 0908466705, ingrid.tkacova@gmail.com Milan
Kadlecaj
11.05. MŠK-ZOK Kežmarok, Jozef Nahálka, Poľná 75, 060 01 Kežmarok, 0908 303345 Jozef Olearčin
11.05. KK Banská Belá, Milan Babirád, 966 15 Banská Belá 241 Jana Kucková
11.05. KK Staré ihrisko Bratisla, Mgr. Jana Guothová, Narcisová 40, 821 01 Bratislava, 0905594176 Miloš Bočkai
18.05. KŠK ECE Bardejov, Ján Sudimák, Pod Šibeňou Horou 45, 08501 Bardejov, eqidius@gmail.com Peter Čurila
18.05. KK Detva, Radomír Lipták, Piešť I.268, 962 12 Detva, tel.: 0905 251 699 Miroslav
Štrba
25.05. CANIS Spišská Nová Ves, Milan Oravec, J.Matušku 12/39, 052 05 Spišská Nová Ves, 0903638202 Jozef Olearčin
25.05. KK Žilina1, Rudolf Danek, Záhradnícka 37, 010 04 Žilina, 0905358582 Jana Kucková
29.08.
Podskalie - Strážov.vrchy, František Bajana, 0905410618, aquareef@aquareef.sk,
skúšky sa uskutočnia v rámci letného výcvikového tábora /Klub chovateľov Československého
vlčiaka/
Peter Čurila
14.09. MŠK-ZOK Kežmarok, Jozef Nahálka, Poľná 75, 060 01 Kežmarok, 0908 303345 Ján Sudimák
14.09. KK Liptovský Hrádok, Libor Záhradník, Belánska 578, 033 01 Liptovský Hrádok, 0903353926,
libzah@centrum.sk
Jana
Honíšková
14.09. ZOŠK ZTŠČ SR Prievidza, Juliana Balnová, Ružová 259/9, 972 41 Koš, 0907603395 Miroslav
Štrba
14.09. MKK Brezno, Marián Petrek, ČSA 56, 977 01 Brezno, petrek@brnet.sk Jana Kucková
28.09. KK Žilina1, Rudolf Danek, Záhradnícka 37, 010 04 Žilina, 0905358582 Jana
Honíšková
28.09. MKK Hnúšťa, Ing.Oliva Vargová, Hlavná 14, 981 01 Hnúšťa, 0907882630, ovargova@gmail.com Jana Kucková
28.09. KK Most, Dáša Kostelná, Narcisová 56, 821 05 Bratislava, 0905910063 Milan
Kadlecaj
29.09. KK Vranov nad Topľou, Peter Lengvarský, Na hrunku 52, 093 01 Vranov nad Topľou, mobil : 0907
680 228, e-mail : peter@lengvarsky.com Peter Čurila
05.10. MKK Lazany, Ján Baláž, Školská 432/31, Lazany, 0907 618650 Jozef Klíma
05.10. KK Sliač 342, Peter Šramko, Hájnická 157/28, 962 31 Sliač, 0905892796, mapes1968@gmail.com Ondrej Bihari
06.10. KŠK 1 Bratislava, Andrej Dudáš, Štefana Králika 16, 841 08 Bratislava, 0903 860817,
andrejdudas@ksk1.eu
Milan
Kadlecaj
06.10. KK Blatné, MVDr. Ján Kuštár, Senecká 25/A, 900 24 Veľký Biel, 0905620676 Miloš Bočkai
06.10. KK Orava Párnica, Ján Franko, Párnica 240, 0905525663 Jozef Klíma
12.10. DODIX Koválov, Ing. Dáša Mináriková, 913 11 Trenčianske Stankovce 591, mobil 0905 610421,
email: dasa.minarikova@gmail.com
Marta
Majtasová
12.10. KK Žilina /Žilinský kynol, Jana Honíšková, Osíková 7, 010 07 Žilina, 0949204142 Rudolf Danek
12.10. KK Košice Anička, Bc. Michaela Burianová, Húskova 51, 040 23 Košice, 0908092841,
www.kkanicka.sk
Peter
Lengvarský
12.10. KŠK ECE Bardejov, Ján Sudimák, Pod Šibeňou Horou 45, 08501 Bardejov, eqidius@gmail.com MVDr. Pavol
Marton
13.10. KK Agilis Lučenec, Peter Dóža, Sadová 26, 98401 Lučenec, 0907172590, kk.agilis@gmail.com Ondrej Bihari
13.10. KK Mladosť Mestečko, MVDr.Eva Klímová, Kľačno 326, 97215 Kľačno, 0903102686,
!!! miesto konania Kľačno !!!
Jana
Honíšková
26.10. KK Bojnice, Igor Letavay, Cintorínska 104/65, 97201 Bojnice, 0905 483036, kkbojnice@bojnice.sk Ján Šaliga
26.10. KK Pohranice, Anton Kondé, 95102 Pohranice 25, 0905720612 Vojtech
Hübsch
26.10. KK Dog&Wolf;Turč. Kľačany, Ján Dírer, 038 61 Turčianske Kľačany 303, 0905929550 Jozef Klíma
26.10. KK Staré ihrisko Bratisla, Mgr. Jana Guothová, Narcisová 40, 821 01 Bratislava, 0905594176 Alžbeta
Hinerová
26.10. MKŠK Martin-Odtoky, Mgr. Martina Babíková, S. Chalupku 16, 036 01 Martin,
0911175573,martina.gaia@gmail.com Rudolf Danek
26.10. KK Chorvátsky Grob, Marta Majtásová, Pri Hrádzi 9, 821 06 Bratislava, 0908128331 Milan
Kadlecaj
26.10. KŠK Pezinok, Beáta Jarášová, Nová 60, 900 23 Viničné, 0905 447269 Martin
Kozárek
Vygenerované: 6.04.2013 14:04 - 7-
Kalendár kynologických akcií na rok 2013 SÚCHNO, ZŠK-SR
02.11. KK Skalica, Mgr. Ján Vašečka, Školská 27, 90901 Skalica, 0905783913 Bc. Jozef
Adamuščin
02.11. MKK Imeľ, Vojtech Hubsch, Hradná 821/10, 946 52 Imeľ, 0908415920 Miroslav
Štrba
09.11. Canis sport Bratislava, Marta Majtásová, Pri Hrádzi 9, 821 06 Bratislava, 0908128331 Miloš Bočkai
UPOZORNENIE:
l Z rozhodnutia Výcvikovej komisie WUSV platí pre skúšku SchH1 pri disciplíne obrana na splnenie limitu skúšky 70 bodov.
Tento limit (70 bodov) neumožňuje pokračovanie na skúšku SchH2. V prípade záujmu o účasť na vyššej skúške musí byť
skúška SchH1 zopakovaná so splneným limitom 80 bodov.
b/ Obedience
Dátum Informácie Rozhodca
16.03. Velká Paka, Ingrid Tkáčová, Líščie Nivy 2, 82108 Bratislava, 0908466705,
ingrid.tkacova@gmail.com
P.Tamáši,
I.Tkáčová
20.04. Canislog Poprad, Jozef Olearčin, Dostojevského 45, Poprad 05801, t.č. 0905 544 645, Jozef Olearčin
25.05. Turňa nad Bodvou, Mgr. Dana Tóthová, 044 71 Paňovce 135, 0948 119512 J.Olearčin,
D.Tóthová
29.06. Mošovce, Ľudovít Krampe, Červenej armády 69, 039 01 Turčianske Teplice, 0905 493509
P.Tamáši,
I.Tkáčová,
D.Tóthová
07.09. Malý Lapáš, Ingrid Tkáčová, Líščie Nivy 2, 82108 Bratislava, 0908466705,
ingrid.tkacova@gmail.com T.Hoffman
12.10. Canislog Poprad, Jozef Olearčin, Dostojevského 45, Poprad 05801, t.č. 0905 544 645, D.Tóthová,
J.Olearčin
c/ Špeciálne skúšky + SVV3
l Môžu sa vykonávať v termínoch masových skúšok súčasne s nimi podľa rozpisu, za dodržania maximálneho počtu 10-tich
psovodov u rozhodcov:
m p. Adamčiaková, Benovič, Čurila, Hamerlík, Kadlecaj, Klíma, I.Lengvarský, P.Lengvarský, Majtas, Majtasová, Malina,
Mazúr, Palec, Petruš, Ráček, Ružička, Sláčková, Sudimák, Szabó, Šaliga, Štaudinger, Štrba, Tatarko.
d/ Skúšky malých plemien
l Skúšky malých plemien sa môžu vykonávať v termínoch masových skúšok súčasne s nimi podľa rozpisu, za dodržania
maximálneho počtu 10-tich psovodov v jednom termíne u rozhodcov:
m p Adamčiaková, Benovič, Gajdoš, Kadlecaj, Kozárek, I.Lengvarský, Majtas, Malina, Petruš, Prouza, Sitarčík, Slačková,
Sudimák, Szabó, Štaudinger, Tatarko.
e/ Skúšky všestranného výcviku SVV
Dátum Informácie Rozhodca
30.03.
KK Prašice, Milan Duchon, 0904 246494
mimoriadne skúšky - skúšky mimo kalendára kynologických akcií. Aj SVV3. Miesto konania futbalové
ihrisko Lehota /5km od Nitry/
Marta
Majtasová
13.04. KKM Sabinov, Ján Mihálik, Ružova 59, 083 01 Sabinov, 0911228713 Judita
Želtvayová
14.04. KK Blatné, MVDr.Ján Kuštár, Senecká 25/A, 900 24 Veľký Biel, 0905620676 Marta
Majtasová
20.04. MKK Nitra-mesto, Mgr. Maroš Svitač, Hanulova 4, Nitra, svitacm@zoznam.sk Vojtech
Hübsch
20.04. KK Kolačno, Miloš Hudok, Kolačno 243, 95841 Kolačno, 0907331761
RNDr. PhDr.
Silvia
Marková
20.04. KK Smolinské, Vladimír Smolinský, 906 42 Smolinské 375, 090147964, smolinsky.v@gmail.com Alžbeta
Hinerová
Vygenerované: 6.04.2013 14:04 - 8-
Kalendár kynologických akcií na rok 2013 SÚCHNO, ZŠK-SR
20.04. KK Poltár, Peter Rešutík, Horná 156/2, 980 52 Hrachovo, 0905338640, peterresutik@centrum.sk Ondrej Bihari
20.04. ZPP Zálesie, Vladimir Dobrovodsky, Polná 77, 900 28 Zálesie, 0905646677, info@dany.sk Ing. Štefan
Hamerlík
20.04. KK Banská Bystrica, Ivan Kočajda, Radvanská 25, Banská Bystrica, 0949861875 Bc. Ivan
Teren
21.04. Canis sport Bratislava, Marta Majtásová, Pri Hrádzi 9, 821 06 Bratislava, 0908128331 Martin
Kozárek
27.04. KK Krásna nad Hornádom, Ing. Erika Albrechtová, Budulov 117, Moldava nad Bodvou 045 01,
ealbrechtova@gmail.com
Bc. Eugen
Moré
27.04. KK Prašice, Peter Detko, 1. mája 167, 95622 Prašice, 0902 103184, bruchata@centrum.sk Peter Mazúr
27.04. KK Lisková, Jozef Bukový, 034 81Lisková 377, 0903697058
Mgr.
Miroslav
Surový
27.04. MKK Hnúšťa, Ing.Oliva Vargová, Hlavná 14, 981 01 Hnúšťa, 0907882630, ovargova@gmail.com Mgr. Juraj
Štaudinger
27.04. KK Gbely, Mgr. Dušan Vrbňák, Štefánikova 381, 908 45 Gbely, 0905793501 Dušan Majtas
27.04. KK Bratislava-Vtáčnik, Ľudovít Svoboda, Sibírska 29, 831 02 Bratislava, 0905962314 MVDr.
Ľubomír Jaký
27.04. KK Lučenec, Ing. Martin Majer, M.R.Štefánika 17, 985 11 Halič, 0902325519 Pharm.Dr.
Vasil Šatník
27.04. KK Anička Košice, Bc. Michaela Burianová, Húskova 51, 040 23 Košice, 0908092841,
www.kkanicka.sk
Judita
Želtvayová
27.04. KŠK ECE Bardejov, Ján Sudimák, Pod Šibeňou Horou 45, 08501 Bardejov, eqidius@gmail.com Peter
Lengvarský
11.05. KK Slňava, Jozef Piovarči, Teplická 29, 921 01 Piešťany, 0915721324 Marta
Majtasová
11.05. KK Hokovce, Tibor Bagonya, Mládežnícka 21, 936 01 Šahy, 0905891208 Vojtech
Hübsch
11.05. KK Liptovský Hrádok, Libor Záhradník, Belánska 578, 033 01 Liptovský Hrádok, 0903353926,
libzah@centrum.sk
Mgr.
Miroslav
Surový
11.05. MKK Brezno, Marián Petrek, ČSA 56, 977 01 Brezno, petrek@brnet.sk Mgr. Juraj
Štaudinger
18.05. KK Bardejov, Anna Biľová, Nábrežná 29, 085 01 Bardejov, 0908651936 Bc. Eugen
Moré
18.05. KK1 Prešov, Andrej Sabanoš, Šípková 1, Prešov-Solivar tel. č. 0911 438581 MVDr. Pavol
Marton
18.05. KK Majer-Prievidza, Jozef Záň, Malookružná 13/3, 971 01 Prievidza, 0903251860 Bc. Andrea
Adamčiaková
18.05. MKŠK Martin-Odtoky, Mgr.Martina Babíková, S. Chalupku 16, 036 01 Martin,
0911175573,martina.gaia@gmail.com Rudolf Danek
25.05. KK Námestovo I., František Ptačin, Mieru 275/4, 029 01 Námestovo, 0903 517691 Miroslav
Nalevanko
25.05. KK Vyhne, Albín Majsniar, 966 02 Vyhne 93, 0905 259122 Pharm.Dr.
Vasil Šatník
26.05. KK Dog&Wolf; Turč.Kľačany, Ján Dírer, 038 61 Turčianske Kľačany 303, 0905929550 Ján Kačník
08.06. KK Turčianske Kľačany, Marián Soldán, M.R.Štefánika 6, 038 61 Vrútky, 0918930689
+ SMP
Miroslav
Nalevanko
08.06. KK Orava Párnica, Ján Franko, Párnica 240, 0905525663
MUDr.
Vladimír
Kormoš
22.06. MŠK-ZOK Kežmarok, Jozef Nahálka, Poľná 75, 060 01 Kežmarok, 0908 303345 Jozef Olearčin
22.06. KK Sliač 342, Peter Šramko, Hájnická 157/28, 962 31 Sliač, 0905892796, mapes1968@gmail.com Rudolf Danek
22.06. KK R.A.K. Považská Bystr, Ľubomír Radolec, Rozkvet 2041/79-35, 017 01 Považská Bystrica,
0902415103
Miroslav
Nalevanko
29.06. KŠK ECE Bardejov, Ján Sudimák, Pod Šibeňou Horou 45, 08501 Bardejov, eqidius@gmail.com Bc. Eugen
Moré
30.06. KK Rohožník-Vajarská, MVDr.Salai Vladimír, 906 38 Rohožník 347, 0905521887 Alžbeta
Hinerová
24.08. KŠK Pezinok, Beáta Jarášová, Nová 60, 900 23 Viničné, 0905 447269 Marta
Majtasová
Vygenerované: 6.04.2013 14:04 - 9-
Kalendár kynologických akcií na rok 2013 SÚCHNO, ZŠK-SR
07.09.
KK Handlová-Strelnica, Anton Šabík, Prievidzská 7/2, 972 51 Handlová, 0914109445,
kynolog3@gmail.com
SVV, ZMMP, SMP
Bc. Andrea
Adamčiaková
14.09. KK J.Stolárika Modra, Veronika Uherčíková , Harmónia 3038, 900 01 Modra, 0902135690,
kkmodra@azet.sk
Milan
Kadlecaj
15.09. KK Dog&Wolf; Turč.Kľačany, Ján Dírer, 038 61 Turčianske Kľačany 303, 0905929550 Rudolf Danek
28.09. Turčianske Teplice, Dušan Krupa, Kuzmányho 245/2, 03901 Turčianske Teplice, 0905 211118 Miroslav
Štrba
28.09. ŠKK Dlhá nad Kysucou, Anton Barčák, Predmier 49, 023 54 Turzovka, 0908 935880
MUDr.
Vladimír
Kormoš
28.09. KK Mladosť Mestečko, Bc.Ivan Suchánek, Komenského 1651/88, 020 01 Púchov, 0905233443 Viliam
Ružička
28.09. KK Slovinky, Rudolf Vereš, Slovinky 44, 0915210011 Štefan Szabó
28.09. Re-Spect Team Presov, Ing.Marianna Virgalová, Tehelná 113, 085 01 Bardejov , 0905 227 031
!!! miesto konania Mokroluh !!!
Peter
Lengvarský
28.09. KŠK ECE Bardejov, Ján Sudimák, Pod Šibeňou Horou 45, 08501 Bardejov, eqidius@gmail.com Jozef Olearčin
29.09.
KK 047 Jablonica, RNDr.Jana Hamerlíková, Hurbanova 743, 906 32 Jablonica, 0915311460,
janaham@centrum.sk,
SVV + SMP
Igor Malina
05.10. KK Vyhne, Albín Majsniar, 966 02 Vyhne 93, 0905 259122 Bc. Ivan
Teren
12.10. KK Slňava, Jozef Piovarči, Teplická 29, 921 01 Piešťany, 0915721324 Igor Malina
12.10. KK Žilina1, Rudolf Danek, Záhradnícka 37, 010 04 Žilina, 0905358582 Ing. Jaroslava
Slačková
12.10. KK Zubrohlava, Miroslav Lešňovský, Lazová 388, 029 43 Zubrohlava
MUDr.
Vladimír
Kormoš
12.10. KK Záhorák Malacky, Ing. Milan Freund, Nová 39, 90101 Malacky, 0905544091 Dušan Majtas
12.10. KK Excel Trenčín, Viliam Ružička, 913 04 Chocholná Velčice 454, 0903453389
RNDr. PhDr.
Silvia
Marková
12.10. KK1 Prešov, Andrej Sabanoš, Šípková 1, Prešov-Solivar tel. č. 0911 438581 Jozef Olearčin
12.10. KK Banská Bystrica, Ivan Kočajda, Radvanská 25, Banská Bystrica, 0949861875 Mgr. Juraj
Štaudinger
26.10. KK Bojnice, Igor Letavay, Cintorínska 104/65, 97201 Bojnice, 0905 483036, kkbojnice@bojnice.sk Pharm.Dr.
Vasil Šatník
26.10. Canislog Poprad, Jozef Olearčin, Dostojevského 45, Poprad 05801, t.č. 0905 544 645, Bc. Eugen
Moré
26.10. KK Laugaricio Trenčín, Alojz Pristach, Liptovská 2, 911 08 Trenčín, 0907249574 Ing. Štefan
Hamerlík
27.10. KK Holíč, Martin Foriška, 908 47 Radimov 88, 0902113828
Miesto konamia: kynologický areál Radimov
Marta
Majtasová
30.11. KK Rohožník-Vajarská, MVDr.Vladimír Salai, 906 38 Rohožník 347, 0905521887 Bc. Jozef
Adamuščin
7. Športové kynologické akcie
Dátum Informácie Rozhodca
16.02.
KK Smolinské, ZZLK-obranársky pretek
Kontakt: Vladimír Smolinský, 906 42 Smolinské 375, 090147964, smolinsky.v@gmail.com,
Pretek sa uskutoční na futbalovom ihrisku v Borskom Mikuláši. Súťaži sa podľa SVV, IPO, SMP
/bez stôp/.
23.02.
Malý Lapáš, Školenie rozhodcov a stewardov
Kontakt: Ingrid Tkáčová, Líščie Nivy 2, 82108 Bratislava, 0908466705,
ingrid.tkacova@gmail.com
16.03. -
17.03.
MKK Dagnik Velká Paka, DUNA CUP-JOZEFOV POHÁR 2013
Kontakt: Jozef Domonkoš, Malá Paka 104, 930 51 Velká Paka, 0948000601 16.03.2013
kategórie: BH /so zápisom skúšky/,ZM,SMP,OBEDIENCE, najkrajsí pes, 17.03.2013 kategórie:
SVV1, IPO1, IPO3 /bez pachových prác/.
BH-Kadlecaj,
ZM-Adamčiaková,
SMP1-Sitarčík,
SVV1-Majtás,
IPO1-Radics/HU/,
IPO3-Adamuščin
Vygenerované: 6.04.2013 14:04 - 10-
Kalendár kynologických akcií na rok 2013 SÚCHNO, ZŠK-SR
13.04. KK Handlová-Strelnica, Kvalifikačný pretek v BVK o postup na M SR pre oblasť stred
Kontakt: Anton Šabík, Prievidzská 7/2, 972 51 Handlová, 0914109445, kynolog3@gmail.com
Bc. Andrea
Adamčiaková
27.04.
CANIS Spišská Nová Ves, Cena Spiša podľa SVV1, SVV2 so zadaním skúšky
Kontakt: Milan Oravec, J.Matušku 12/39, 052 05 Spišská Nová Ves, 0903638202, Pretek je so
zadaním skúšky
Jozef Olearčin
27.04. KK Slňava, 1.kolo VVS Považský pohár podľa SVV1 a SVV2 bez zadania skúšky
Kontakt: Jozef Piovarči, Teplická 29, 921 01 Piešťany, 0915721324
27.04.
KK 047 Jablonica, Kynologické preteky na počesť vstupu SR do EÚ 11.ročník, podľa SVV a
SMP
Kontakt: RNDr.Jana Hamerlíková, Hurbanova 743, 906 32 Jablonica, 0915311460,
janaham@centrum.sk
01.05. KKM Sabinov, Preteky podľa SVV1 a IPO1 bez zadania skúšky
Kontakt: Ján Mihalik, Ružová 59, 083 01 Sabinov, 0911228713
11.05.
KK Slovenský Raj-Smižany, Cena Slovenského Raja - podľa BH, so zadaním skúšky
Kontakt: MVDr.Kristína Kovaľová, Astrová 4, 0905 903102 Spišská Nová Ves, Pretek je so
zadaním skúšky.
Štefan Szabó
11.05. KK Horša, Pretek BVK
Kontakt: Iveta Ráčková - 0907586677, 0366223446 Pavel Šebo - 0915749862, 0366317724
18.05. MKK Lazany, Pretek o Pohár starostu obce Lazany
Kontakt: Ján Baláž, Školská 432/31, Lazany, 0907 618650
18.05. -
19.05.
KKM Sabinov, Bullshow - pretek pre plemená typu bull
Kontakt: Ján Mihalik, Ružová 59, 083 01 Sabinov, 0911228713
25.05. KK Laugaricio Trenčín, 2.kolo VVS Považský pohár podľa SVV1 a SVV2 bez zadania skúšky
Kontakt: Alojz Pristach, Liptovská 2, Trenčín
25.05. MKZB Turčianske Teplice, Obranársky pretek mesta Turčianske Teplice
Kontakt: Dušan Krupa, Kuzmányho 245/2, 03901 Turčianske Teplice, 0905 211118
25.05. KK Laugarício Trenčín, Laugarício Cup - pretek podľa SVV3 bez zadania skúšky
Kontakt: Alojz Pristach, Liptovská 2, 911 08 Trenčín, 0907249574
01.06. KŠK Nová Baňa, 2.ročník obranárskeho preteku o pohár primátora mesta Nová Baňa
Kontakt: Vladimír Tužinský, Moyzesova 8, 968 01 Nová Baňa, ksknovabana1@gmail.com
06.06. -
09.06.
Canislog Poprad, Školenie výcvikár- figurant
Kontakt: Jozef Olearčin, Dostojevského 45, Poprad, 05801, t.č. 0905 544 645,
07.06. -
09.06.
Tajov, Výcvikový seminár: Metodika výcviku Obedience
Kontakt: Ingrid Tkáčová, Líščie Nivy 2, 82108 Bratislava, 0908466705,
ingrid.tkacova@gmail.com
14.06. -
16.06.
ZPP Zálesie, Medzinárodný obranársky seminár
Kontakt: Vladimír Dobrovodský, Polná 77, 900 28 Zálesie, 0905646677, info@dany.sk
15.06. KK Slovinky, Kvalifikačný pretek v BVK o postup na M SR pre oblasť východ
Kontakt: Rudolf Vereš, Slovinky 44, 0915 210011
29.06.
KK Tomášov, Kvalifikačný pretek v BVK o postup na M SR, pre oblasť Bratislava a okolie
/možná zmena dátumu/
A.Štrasser, Svätej trojice 1, 900 44 Tomášov, 0905 815854
06.07. KK Prašice, Kvalifikačný pretek v BVK o postup na M SR pre oblasť západ
Kontakt: Peter Detko, 1. mája 167, 95622 Prašice, 0902 103184, bruchata@centrum.sk
06.07.
KK 047 Jablonica, M SR malých plemien podľa ZMMP, SMP1, SMP2
Kontakt: RNDr.Jana Hamerlíková, Hurbanova 743, 906 32 Jablonica, 0915311460,
janaham@centrum.sk
Milan Kadlecaj
12.07. -
14.07.
KK Handlová-Strelnica, 5.Letný výcvikový stanový tábor + pretek SMP1+ZM v sobotu, SOP v
nedeľu
Kontakt: Anton Šabík, Prievidzská 7/2, 972 51 Handlová, 0914109445, kynolog3@gmail.com,
SMP1 a ZM bez možnosti zapísania skúšky
Bc. Andrea
Adamčiaková
11.08. KK Bodona Piešťany, 3.kolo VVS Považský pohár podľa SVV1 a SVV2 bez zadania skúšky
Kontakt: Bc.Milan Komandel, Jánošíková 66, 921 01 Piešťany, 0903868975, bodona@zoznam.sk
17.08. -
18.08.
KK Anička Košice, Cassovia Multi Cup podľa SVV+SMP so zadaním skúšky, záchr., agility,
dog dancing
Kontakt: Bc. Michaela Burianová, Húskova 51, 040 23 Košice, 0908092841, www.kkanicka.sk
Ján Sudimák
24.08. KK Kolačno, O pohár SNP - voľný pretek podľa ZM, SVV1, IPO1
Kontakt: Miloš Hudok, Kolačno 243, 95841 Kolačno, 0907331761, Bez zadania skúšky
24.08.
KK Nitrica, BVK pretek
Kontakt: Havránek Jozef, Zaháje 155, 958 54 Hradište, tel: 0918 523 483, Pretek sa uskutoční v
Hradište-Zaháje
24.08. -
25.08.
KK Lučenec, Výcvikový seminár
Kontakt: Ing.Martin Majer, M.R.Štefánika 17, 985 11 Halič, 0902325519
Vygenerované: 6.04.2013 14:04 - 11-
Kalendár kynologických akcií na rok 2013 SÚCHNO, ZŠK-SR
31.08. MKK Alekšince, Pretek o pohár starostu obce Alekšince podľa SVV1so zadaním skúšky
Kontakt: Róbert Faltus, Alekšice 46, 95122 Alekšice, 0903811737 Ján Šaliga
07.09. ZO Čakajovce, Pretek o pohár starostu obce Čakajovce podľa SVV1 - so zadaním skúšky
Kontakt: Peter Marciš, Šuleková 33, 949 01 Nitra, 0905 548058
RNDr. PhDr.
Silvia Marková
07.09.
KK Nitrica, Pretek o putovný pohár KK Nitrica IX.ročník + VVS Považský pohár podľa SVV 1 a
SVV 2, štvrté kolo bez zadania skúšky
Kontakt: Havránek Jozef, Zaháje 155, 958 54 Hradište, tel: 0918 523 483
14.09.
KK Banská Belá, Majstrovstvá SR Bradáčov podľa SMP 1, SVV 1, IPO 3 a zároveň VII. ročník
preteku o Pohár kynologického klubu Banská Belá podľa SVV 1 a IPO 1 " (so zadaním skúšky
podľa NSP)
Milan Babirád, 966 15 Banská Belá 241, !!! pretek je so zadaním skúšky podľa NSP!!!
Štefan Szabó
14.09. KŠK Tekovská Breznica, Súťaž KŠK podľa SVV a ZM so zadaním skúšky
Kontakt: Jozef Juhás, 966 52 Tekovská Breznica 645, 0905826429 Miroslav Štrba
14.09. KK Turčianske Kľačany, Obranársky pretek, Memoriál Miroslava Mažáriho
Kontakt: Marián Soldán, M.R.Štefánika 6, 038 61 Vrútky, 0918930689
28.09. MKK Zbehy, Národný pohár 2013 podľa SVV1, SVV2, SVV3 so zadaním skúšky
Kontakt: Stanislav Žákovič, 951 42 Zbehy 511, 0905543692 Malina, Mazúr
28.09. -
29.09.
KK Anička Košice, Working dog Cassovia Cup+obranársky pretek podľa SVV1, SVV2, SVV3,
IPO1, IPO2, IPO3 so zadaním skúšky
Kontakt: Bc. Michaela Burianová, Húskova 51, 040 23 Košice, 0908092841, www.kkanicka.sk
SVV-Moré,
IPO-Bihári
29.09. KK Bodona Piešťany, Súťaž podľa SVV1 bez stôp
Kontakt: Bc.Milan Komandel, Jánošíková 66, 921 01 Piešťany, 0903868975, bodona@zoznam.sk
05.10. KK Prašice, Pretek prašických kynológov - 22.ročník /ZM, SVV1, SVV2/ - so zadaním skúšky
Kontakt: Peter Detko, 1. mája 167, 95622 Prašice, 0902 103184, bruchata@centrum.sk
Ing. Štefan
Hamerlík
12.10.
MKK Kolárovo, Pretek o Pohár MKK Kolárovo /so zadaním skúšky - ?/
Pretek je so zadaním skúšky. Miesto konania Komoča. Tomáš Magdalín, Jilemnického 10, 94603
Kolárovo, 0905 791102
Vojtech Hübsch
12.10. MKK Nitra-mesto, Memorál B.Šaligu podľa SVV a IPO so zadaním skúšky
Kontakt: Mgr. Maroš Svitač, Hanulova 4, Nitra, svitacm@zoznam.sk
SVV: Ružička,
IPO: Ráček
12.10. -
13.10.
KK UVLF Košice, Pretek o pohár rektora UVLF podľa SVV a IPO so zápisom skúšky
Kontakt: MVDr. Jana Farbáková tel.c.: 0907120713 e-mail: kkuvlf@gmail.com
SVV: Moré, IPO:
Čurila
26.10. Krásna nad Hornádom, Memoriál Petra Špacaya podľa IPO a SVV
Ing. Erika Albrechtová, Budulov 117, Moldava nad Bodvou 045 01, ealbrechtova@gmail.com
26.10. KK Pobedím, VVS Považský pohár V.kolo podľa SVV a IPO so zadaním skúšky
Kontakt: Jozef Bílik, Pobedim č.323, 91623 Pobedim, 0903250359,
IPO: Ružička,
SVV: Malina
26.10. KK Most, Bratislavský pretek podľa BH, IPO1 so zadaním skúšky, 2.ročník
Kontakt: Dáša Kostelná, Narcisová 56, 821 05 Bratislava, 0905910063
Bc. Jozef
Adamuščin
26.10.
KK Poltár, Pretek o putovný pohár mesta Poltár podľa SVV1 bez stôp
Kontakt: Peter Rešutík, Horná 156/2, 980 52 Hrachovo, 0905338640, peterresutik@centrum.sk
pretek bez zadania skúšky
Bc. Ivan Teren
09.11. KK Agilis Lučenec, 12.Pretek o pohár firmy RÚR-GAS podľa BH, SVV1 /bez stôp/
Kontakt: Peter Dóža, Sadová 26, 98401 Lučenec, 0907172590, kk.agilis@gmail.com
07.12. KK Lučenec, O pohár predsedu ZO KK Lučenec
Kontakt: Ing.Martin Majer, M.R.Štefánika 17, 985 11 Halič, 0902325519
07.12. KK Excel Trenčín, Vianočný pretek kynológov podľa SVV1 bez stôp
Kontakt: Viliam Ružička, 913 04 Chocholná Velčice 454, 0903453389
08.12. ZPP Zálesie, Mikulášsky pretek podľa IPO1/bez stôp/ a BH /so zápisom skúšky/.
Kontakt: Vladimír Dobrovodský, Polná 77, 900 28 Zálesie, 0905646677, info@dany.sk Miloš Bočkai
26.12.
Canislog Poprad, Štefánsky pretek o pohár Výcvikovej školy Canislog
Bez zadania skúšky podľa ZM, SVV, BH, OB. Kontakt: Jozef Olearčin, Dostojevského 45, Poprad
05801, t.č. 0905 544 645,
8. Výcvikové kynologické tábory
Dátum Informácie Rozhodca
01.07. -
07.07.
KK Prašice, Tábor - sústredenie končiace, 6.7.2013 Kvalifikačným pretekom o postup na MSR v
BVK pre oblasť západ.
Kontakt: Peter Detko, 1. mája 167, 95622 Prašice, 0902 103184, bruchata@centrum.sk
02.07. -
07.07.
KK Pliešovce, Letný tábor so zadaním skúšky
Kontakt: Bc. Ivan Teren, Tájovského 362/9, 96263 Pliešovce, 0904678174, 0908867383,
terenivan@gmail.com
Ondrej Bihari
Vygenerované: 6.04.2013 14:04 - 12-
Kalendár kynologických akcií na rok 2013 SÚCHNO, ZŠK-SR
12.07. -
14.07.
KK Handlová-Strelnica, 5.Letný výcvikový stanový tábor + pretek SMP1+ZM v sobotu, SOP v
nedeľu
Kontakt: Anton Šabík, Prievidzská 7/2, 972 51 Handlová, 0914109445, kynolog3@gmail.com, SMP1
a ZM bez možnosti zapísania skúšky
25.07. -
28.07.
KK Agilis Lučenec, Letný výcvikový tábor so zadaním skúšky SVV
Kontakt: Peter Dóža, Sadová 26, 98401 Lučenec, 0907172590, kk.agilis@gmail.com
Mgr.
Miroslav
Surový
05.08. -
10.08.
KK Bodona Piešťany, Letný výcvikový tábor, VI. ročník so zadaním skúšky SVV
Kontakt: Bc.Milan Komandel, Jánošíková 66, 921 01 Piešťany, 0903868975, bodona@zoznam.sk
Viliam
Ružička
18.08. -
24.08.
MKK Alekšince, Letný výcvikový tábor 2.ročník
Kontakt:Jozef Bohunický, 951 22 Alekšince 279, 0902288904
Vygenerované: 6.04.2013 14:04 - 13-
Kalendár kynologických akcií na rok 2013 SÚCHNO, ZŠK-SR
Rozhodcovia pre: Výkon psov IPO
P.č. Priezvisko, meno, titul, adresa Telefón
1. Adamuščin Jozef Bc., Nám. Oslobodenia 16/5, 905 01 Senica 0907 738 031
2. Bihari Ondrej , 966 15 Banská Belá 294 0918 183 525
3. Bočkai Miloš , Osadná 18, 831 01 Bratislava 0915578630
4. Čurila Peter , Repiská 184, 044 15 Nižná Myšľa 0915 567 550
5. Danek Rudolf , Záhradnícka 37, 010 04 Žilina 0905 358 582
6. Hamerlík Štefan Ing., Školská 6, 906 32 Jablonica 034/6583226, 0904
165 079
7. Hinerová Alžbeta , Pri Hrádzi 9/A, 821 06 Bratislava 0949 711 335
8. Honíšková Jana , Osiková 7, 010 01 Žilina 0949 204 142
9. Hübsch Vojtech , 946 52 Imeľ 821 0908 415 920
10. Jaký Ľubomír MVDr., Svätoplukova 50, 903 01 Senec 02/45923033, 0908
737 870
11. Kadlecaj Milan , Mierová 32, 900 44 Tomašov 02/45958315, 0905
341 415
12. Klíma Jozef , 972 15 Kľačno 326 046/5445119, 0903
102 686
13. Kozárek Martin , Mierová 856, 908 72 Závod 0918 529 864
14. Kucková Jana , 976 33 Oravce 10 0903 525 984
15. Lengvarský Peter , Na Hrunku 52, 093 01 Vranov nad Topľou 0907 680 228
16. Lengvarský Igor Mgr., Tehelná 276, 093 03 Vranov nad Topľou 057/4464781, 0905
249 334
17. Majtas Dušan , Pri Hrádzi 9, 821 06 Bratislava 02/45522441, 0907
716 290
18. Majtasová Marta , Pri Hrádzi 9, 821 06 Bratislava 0908 128 331
19. Marton Pavol MVDr., Rožkovany 267, 082 71 Lipany nad Torysou 0905 604 281
20. Olearčin Jozef , Dostojevského 45, 058 01 Poprad 0905 544 645
21. Ráček Marián Ing., 935 31 Dolná Seč 273 0903 219 471
22. Ružička Viliam , Súhrada 454, 913 04 Chocholná-Velčice 032/6484038, 0903
453 389
23. Salai Vladimír MVDr., 906 38 Rohožník 347 0905 521 887
24. Šaliga Ján , J.Kráľa 110, 949 01 Nitra 0907 295 245
25. Štrba Miroslav , Štúrova 13/7, 968 01 Nová Baňa 045/6856244
26. Sudimák Ján , Pod Šibeňou horou 45, 085 01 Bardejov 0907 993 512
27. Szabó Štefan , Jovická 28, 048 01 Rožňava 058/7343702, 0905
967 207
28. Tóth Ján , Malý Lapáš 1, 951 04 Veľký Lapáš 0903 795 693
Rozhodcovia pre: Národný skúšobný poriadok
P.č. Priezvisko, meno, titul, adresa Telefón
1. Adamčiaková Andrea Bc., Železničná 955, 034 95 Likavka 044/4331792, 0905
511 257
2. Adamuščin Jozef Bc., Nám. Oslobodenia 16/5, 905 01 Senica 0907 738 031
3. Bihari Ondrej , 966 15 Banská Belá 294 0918 183 525
4. Blaško Ján , Štefánikova 545, 059 38 Štrba 052/7781370, 0903
995 420
5. Čurila Peter , Repiská 184, 044 15 Nižná Myšľa 0915 567 550
6. Danek Rudolf , Záhradnícka 37, 010 04 Žilina 0905 358 582
7. Gajdoš Jaroslav , 038 47 Sklené 313 0905 603 066
8. Hamerlík Štefan Ing., Školská 6, 906 32 Jablonica 034/6583226, 0904
165 079
9. Hinerová Alžbeta , Pri Hrádzi 9/A, 821 06 Bratislava 0949 711 335
10. Hübsch Vojtech , 946 52 Imeľ 821 0908 415 920
11. Jaký Ľubomír MVDr., Svätoplukova 50, 903 01 Senec 02/45923033, 0908
737 870
Vygenerované: 6.04.2013 14:04 - 14-
Kalendár kynologických akcií na rok 2013 SÚCHNO, ZŠK-SR
12. Jančiček Jaroslav , Holubyho 22, 920 03 Šulekovo 0902 219 415
13. Kačník Ján , D.Makovického 73/4, 034 01 Ružomberok 044/4328203, 0904
985 740
14. Kadlecaj Milan , Mierová 32, 900 44 Tomašov 02/45958315, 0905
341 415
15. Kormoš Vladimír MUDr., Ústie nad priehradou 107, 028 01 Trstená 043/5322024, 0905
522 417
16. Kozárek Martin , Mierová 856, 908 72 Závod 0918 529 864
17. Lengvarský Igor Mgr., Tehelná 276, 093 03 Vranov nad Topľou 057/4464781, 0905
249 334
18. Lengvarský Peter , Na Hrunku 52, 093 01 Vranov nad Topľou 0907 680 228
19. Majtas Dušan , Pri Hrádzi 9, 821 06 Bratislava 02/45522441, 0907
716 290
20. Majtasová Marta , Pri Hrádzi 9, 821 06 Bratislava 0908 128 331
21. Malina Igor , Brigádnická 35, 911 01 Trenčín 0944 534 295
22. Marková Silvia RNDr. PhDr., Pravenec 290, 972 16 Prievidza 046/5441412
23. Marton Pavol MVDr., Rožkovany 267, 082 71 Lipany nad Torysou 0905 604 281
24. Mazúr Peter , Dlhá 32/320, 935 37 Dolný Pial 0907 225 758
25. Moré Eugen Bc., B.Němcovej 19, 080 05 Prešov 0905 488 758
26. Nalevanko Miroslav , Benice 31, 038 42 Príbovce 0907 557 651
27. Olearčin Jozef , Dostojevského 45, 058 01 Poprad 0905 544 645
28. Palec Ivan , Ratnovce 322, 922 31 Sokolovce 0918 154468,
033/7737246
29. Prouza Stanislav , Scherera 26, 921 01 Piešťany 033/7627664
30. Ráček Marián Ing., 935 31 Dolná Seč 273 0903 219 471
31. Ružička Viliam , Súhrada 454, 913 04 Chocholná-Velčice 032/6484038, 0903
453 389
32. Salai Vladimír MVDr., 906 38 Rohožník 347 0905 521 887
33. Šaliga Ján , J.Kráľa 110, 949 01 Nitra 0907 295 245
34. Šatník Vasil Pharm.Dr., 976 34 Tajov 263 0907 818 436
35. Sitarčík Jaroslav Mgr., Svätoplukova 2, 984 01 Lučenec 0911 209 714
36. Slačková Jaroslava Ing., Priebežná 489/9, 031 01 Liptovský Mikuláš 044/5533400, 0905
268 630
37. Štaudinger Juraj Mgr., L.Svobodu 28, 984 01 Lučenec 047/4323986, 0905
265 563
38. Štrba Miroslav , Štúrova 13/7, 968 01 Nová Baňa 045/6856244
39. Sudimák Ján , Pod Šibeňou horou 45, 085 01 Bardejov 0907 993 512
40. Surový Miroslav Mgr., Strmá 7, 974 11 Banská Bystrica 0905 644 907
41. Szabó Štefan , Jovická 28, 048 01 Rožňava 058/7343702, 0905
967 207
42. Teren Ivan Bc., Tajovského 362/9, 962 63 Pliešovce 045/5562521, 0904
678 174
43. Tóth Ján , Malý Lapáš 1, 951 04 Veľký Lapáš 0903 795 693
44. Želtvayová Judita , Štefánikova 28 B2/A, 071 01 Michalovce 056/6425633, 0908
972 916
Rozhodcovia pre: Obedience
P.č. Priezvisko, meno, titul, adresa Telefón
1. Olearčin Jozef , Dostojevského 45, 058 01 Poprad 0905 544 645
2. Tamáši Pavel Ing., Karpatské námestie 17, 831 06 Bratislava 0917 753 931
3. Tkáčová Ingrid Ing., Líščie Nivy 2, 821 08 Bratislava 0908 466 705
4. Tóthová Dana Mgr., 044 71 Paňovce 135 0911 273 052
Rozhodcovia pre: PZ - záchranárske
P.č. Priezvisko, meno, titul, adresa Telefón
Vygenerované: 6.04.2013 14:04 - 15-
Kalendár kynologických akcií na rok 2013 SÚCHNO, ZŠK-SR
1. Adamčiaková Andrea Bc., Železničná 955, 034 95 Likavka 044/4331792, 0905
511 257
2. Gajdoš Jaroslav , 038 47 Sklené 313 0905 603 066
3. Sitarčík Jaroslav Mgr., Svätoplukova 2, 984 01 Lučenec 0911 209 714
4. Slačková Jaroslava Ing., Priebežná 489/9, 031 01 Liptovský Mikuláš 044/5533400, 0905
268 630
5. Štaudinger Juraj Mgr., L.Svobodu 28, 984 01 Lučenec 047/4323986, 0905
265 563
Rozhodcovia pre: Exteriér NO
P.č. Priezvisko, meno, titul, adresa Telefón
1. Huľo Milan , Hamuljakova 141/21, 029 01 Námestovo 0910 796 633
2. Kadlecaj Milan , Mierová 32, 900 44 Tomášov 02/45958315, 0905
341 415
3. Kočajda Ivan, Mgr. , Radvanská 25, 974 01 Banská Bystrica 048/4104911
4. Lisoňová Silvia , Tehelňa 27, 060 01 Kežmarok
5. Majsniar Albín , č.d. 93, 966 02 Vyhne 045/6772386, 0905
259 122
6. Salai Vladimír, MVDr. , 908 38 Rohožník 347 034/848455
7. Štaudinger Juraj Mgr. , L.Svobodu 28, 984 01 Lučenec 047/4323986
8. Sudimák Ján , Pod Šibeňou horou 45, 085 01 Bardejov 0907 993 512
Bonitační komisári SÚCHNO
P.č. Priezvisko, meno, titul, adresa Telefón
1. Kadlecej Milan , Mierová 32, 900 44 Tomašov 02/45958315, 0905
341 415
2. Kočajda Ivan Mgr., Radvanská 25, 974 01 Banská Bystrica 048/4104911
3. Majsniar Albín , č.d. 93, 966 02 Vyhne 045/6772386, 0905
259 122
4. Štaudinger Juraj Mgr., L.Svobodu 28, 984 01 Lučenec 047/4323986
5. Sudimák Ján , Pod Šibeňou horou 45, 085 01 Bardejov 0907 993 512
Vygenerované: 6.04.2013 14:04 - 16-
Kalendár kynologických akcií na rok 2013 SÚCHNO, ZŠK-SR
ORGANIZAČNÉ POKYNY
l skúšky mimo termínov uvedených v tomto kalendári sú platné po zaplatení poplatku 66,39 € na účet
ZŠK SR za 1 termín a po jeho odsúhlasení Prezídiom ZŠK SR
l skúšky sa musia začínať o 8,00 hod. v poradí disciplín A, B, C (stopa, poslušnosť, obrana)
l každá zmena v konaní skúšok (dátum, miesto, čas) musí byť schválená povereným členom Prezídia ZŠK
SR (Mgr. J. Štaudinger) po písomnom nahlásení na sekretariát ZŠK SR najneskôr 1 týždeň vopred
l termíny uvedené v tomto Kalendári kynologických akcií sú menné vrámci príslušného kalendárneho
roka po vzájomnej dohode medzi usporiadateľom, delegovaným rozhodcom a ZŠK SR, maxinálne však
1 x v roku
l v odôvodnených prípadoch treba požiadať o súhlas na zmenu delegovania rozhodcov (na adresu
sekretariátu ZŠK SR)
l rozhodca, ktorý zo závažných dôvodov nemôže prijať delegovanie podľa rozpisu tohto kalendára, osloví
povereného člena Prezídia ZŠK SR, ktorý dá pokyn na delegovanie iného rozhodcu sekretariátu ZŠK SR
l rozhodca z výkonu je oprávnený posúdiť akciu so zadaním skúšky, uvedenú v KKA, len na
základe delegačného listu, ktorý obdrží od sekretariátu ZŠK SR. Delegačný list bude
rozhodcovi zaslaný len v prípade, že sekretariát ZŠK SR obdrží v stavenom čase od
usporiadateľskej organizácie Predbežné hlásenie o pripravovanej skúške /10 pracovných dní
pre akciou/. V prípade, že rozhodca z výkonu posúdi akciu bez delegačného listu, bude táto
neplatná. Rozhodca, vedúci skúšok a organizácia budú sankcionovaní podľa rozhodnutia
disciplinárnej komisie. Toto opatrenie sa nevzťahuje na akcie bez zadania skúšky a
kvalifikačné preteky.
l rozhodnutím prezídia ZŠK SR je každý figurant, ktorý vykonáva prácu figuranta na akciách ZŠK SR,
povinný potvrdiť svojím podpisom na „Súpiske účastníkov skúšok“ počet psov, ktorých na akcii figuroval
l ZŠK SR bude vykonávať kontrolu nad priebehom skúšok formou vysielania osôb, ktoré budú poverené
vykonaním kontroly a dohľadom nad priebehom skúšok
l povinnosťou rozhodcu je do 14 dní od usporiadania akcie zaslať správu o jej priebehu, u
skúšok súpisku s potvrdeniami o vykonanej skúške na adresu sekretariátu ZŠK SR aj v prípade,
že sa jedná o pretek so zadaním titulu CACIT, alebo pretek so zadaním skúšky
l formuláre (žiadosti) o výcvikové a chovateľské akcie na rok 2014 budú zaslané na členské ZO ZŠK SR
začiatkom júla 2013
l Spracované na základe dodaných materiálov ZŠK SR a SÚCHNO
l Spracoval: Bc. Jozef Adamuščin, Bc. Matúš Rohaľ
l Za správnosť: Mgr. Juraj Štaudinger
l Kalendár kynologických akcií bol schválený Prezídiom ZŠK SR v Banskej Bystrici

 

Webová stránka bola vytvorená pomocou on-line webgenerátora WebĽahko.sk

TOPlist